03 kwietnia 2019 07:16 | Aktualności

STRAJK

Szanowni Rodzice,

pragnę poinformować, że zgodnie z pismem otrzymanym od Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Piasecznie, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż od dnia 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) rozpocznie się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Piasecznie akcja strajkowa (w obu budynkach). 85% pracowników SP nr 1 w Piasecznie opowiedziało się za przystąpieniem do strajku. W przypadku strajku tylko części pracowników – placówka będzie prowadziła opiekę nad dziećmi w formie zajęć opiekuńczo – wychowawczych. Prosimy o wyrozumiałość i zapewnienie dzieciom opieki w tych trudnych dniach. Komunikaty dotyczące funkcjonowania szkoły w tym okresie, będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej szkoły.

Krystyna Łęcka