05 października 2018 08:03 | Aktualności

PZU MARATON WARSZAWSKI

Za nami kolejny udany wolontariat podczas Jubileuszowego 40 tego Maratonu Warszawskiego. Piętnastu wolontariuszy z naszej szkoły wspólnie z młodzieżą ze szkoły podstawowej z Józefosławia wzięło udział w przygotowaniach trzeciego punktu odżywiania (Wybrzeże Szczecińskie) na trasie maratonu. Wolontariusze spisali się znakomicie a ich doping na pewno spodobał się biegaczom. Pogoda dopisała i pomimo porannej pobudki warto było  zobaczyć maratończyków na trasie . Młodzież w nagrodę otrzymała pamiątkowe koszulki, kubki termiczne i certyfikaty potwierdzające udział. Na koniec imprezy zostało zrobione wspólne zdjęcie pamiątkowe ze  wszystkim uczestnikami – wolontariuszami i ich opiekunami.

Opiekunowie :Barbara Gałek ,Renata Kalińska.

Zdjęcia: