Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2017/2018

Szymon Krawczak, uczeń klasy III g uzyskał tytuł finalisty XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Jakub Komar , klasa III g, finalista Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego.

Szymon Krawczak z klasy III g finalista konkursu kuratoryjnego z matematyki.


Rok szkolny 2016/2017


mazowieckietalenty_0.jpg [300x120]

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do II rejonowego etapu Konkursów  Kuratoryjnych dzięki ciężkiej pracy i ogromnemu zapałowi zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Fizyka

 

              Daniel Kisiel  

 

Historia

 

               Szymczak Julia

 

               Podraza Jakub

 

               Biniecki Kamil

 

               Biniecki Krzysztof 

 

Chemia

 

               Saramowicz Kamil 

 

Język polski

 

               Liwacz Rafał

 

               Plasota Antoni

 

               Podraza Jakub

 

               Szymczak Julia

 

Matematyka

 

               Sudoł Maciej

 

               Nowakowski Grzegorz

 

               Krawczak Szymon 

 

Biologia

                Plasota Antoni   

 

Konkursu  Wiedzy o Janie Pawle II Trzy Matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża” 

               Wiktoria Stępień klasa II c

               Sergiusz Podsiadły klasa  I a

               Mateusz Marecki klasa III d

               Jakub Węgierski klasa III c

               Julia Sadowska klasa II d

                   


Rok szkolny 2015/2016

Kuratoryjna Olimpiada Biblijna " Hieronimus"
laureatka - Julia Szymczak klasa II d,
 
Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Tematyczny dla szkół gimnazjalnych " Jan Paweł II - wychowawca młodzieży" 
laureaci Jakub Podraza klasa II d , Julia Szymczak klasa II d,
 
VIII Ogólnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II w Świnicy " Wychowawca naprawdę kocha i wychowuje młodzież, kiedy wskazuje jej wyższe ideały"  
wyróżnienie Weronika Romanowska  klasa III a,
 
Ogólnopolski Konkurs o ks. Jerzym Popiełuszce 
finalistka Julia Krzos klasa III b

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
laureat Krawczak Szymon klasa I g
wyróżniony Nowakowski Grzegorz klasa II d
wyróżniony Sudoł Maciej klasa IIc
wyróżniony Kliszko Jakub klasa IIId

 

Gminny Konkurs Ortograficzny Gimnazjum nr 1 Piaseczno
Katarzyna Goławska kl. II b, Tomasz Rutkowski kl. I d- wyróżnienia

 

Gminny Konkurs Geograficzny

POZNAJEMY KONTYNENTY – POLACY NA KRAŃCU ŚWIATA” – EDYCJA II- 2015/16 

I miejsce – Antoni Plasota  - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie

III miejsce – Anna Semeniuk - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie                                

Wyróżnienia:

Antonina Dudek  - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie

Adam Pantak - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie

 

Osiągnięcia sportowe Gimnazjum nr 2 w Piasecznie w roku szkolnym 2015/2016

 

XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE :                                                            

Mistrzostwa Mazowsza

- Julia Cibicka (2f)– 56 miejsce

Mistrzostwa Międzypowiatowe

- Julia Cibicka (2f)– 8 miejsce

- Konrad Szymański (3e)– 28 miejsce                                                                                         

Mistrzostwa Powiatu

- Julia Cibicka (2f)– 3 miejsce                                                                                                          

- Dylan Cetra (1e)  -  3 miejsce                                                                                                        

- Kacper Budyta (1e) - 10 miejsce                                                                                                     

- Krystian Sierzputowski (1e) - 12 miejsce                                                                                         

- Konrad Szymański (3e)– 4 miejsce                                                                                                

- Patryk Leończuk (2e) - 3 miejsce                                                                                           

 

PIŁKA NOŻNA                                                                                                                         

miejsce w Mistrzostwach Powiatu

- Patryk Leończuk (2e)                                                                                                                        

- Paweł Senderski (2e)                                                                                                            

- Mateusz Bieniek (2e)                                                                                                             

- Hubert Piwowarski (3e)                                                                                                             

- Paweł Szawro (3e)                                                                                                                      

- Jakub Laskowski (3e)                                                                                                              

- Jan Folwarski (3e)                                                                                                                     

- Aleksander Wiśniewski (2e)                                                                                                   

- Mateusz Szewc (3e)                                                                                                                   

- Paweł Modzelewski (2e)

 

PIŁKA SIATKOWA                                                                                                                

miejsce w Mistrzostwach Powiatu

- Jakub Laskowski (3e)                                                                                                              

- Jacek Zalewski (3d)

- Wojciech Borkowski (3d)

- Karol Kozakiewicz (3f)

- Krystian Dudzicki (3g)

- Adrian Dudzicki (3g)

- Rafał Kurant (3e)

- Konrad Drązikowski (3e)

- Mateusz Żegnałek (3e)

- Patryk Gieleciński (3e)

- Dawid Laskus (3e)

 

 

LEKKOATLETYKA                                                                                                                                

Mistrzostwa Powiatu

Lidia Jurek- 3 miejsce w skoku w dal

Natalia Bańburska (1a)- 3 miejsce  w skoku w dal

Szymon Baranowski (2c), Igor Gąciarek (3d), Alex Andruszkiewicz (3a), Konrad Szymański (3e)- 3 miejsce w sztafecie 4x 100 metrów 

Konrad Szymański- 2 miejsce w biegu na 200 metrów

Julia Cibicka – 1 miejsce w biegu na 300 metrów

Weronika Romanowska (3a)– 2 miejsce w biegu na 800 metrów

Dawid Motyl (2e)- 3 miejsce w biegu na 100 metrów

Patryk Leończuk (2e)- 1 miejsce w biegu na 300 metrów

Patryk Leończuk(2e), Dawid Motyl (2e), Paweł Senderski(2e), Patryk Bochyński (2e)- 2 miejsce w sztafecie 4x 100 metrów 

Wojciech Kurmanowski (1a)- 3 miejsce w skoku w dal
  

VI Powiatowego Konkursu Technicznego pn. „Zastosowanie praw i zjawisk fizycznych w technice i w życiu codziennym”

I miejsce - Daniel Kisiel II D

wyróżnienie: Jakub Gawriuczenkow II C

                       Konstanty Małecki II C

                       Kamil Saramowicz II C

                       Maciej Sudoł II C

                       Remigiusz Śmigielski II C

 

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

tytuł "Taon" - Daniel Kisiel II D

 

I Ogólnopolskim Konkursie Matematyka & GeoGebra MaGIK

Laureaci:  Jakub Kliszko IIId   i   Mateusz Cieśla IIIe

 

XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.

Łukasz Konopka - uczeń klasy 3D zdobył tytuł finalisty województwa mazowieckiego

 

Międzynarodowy  Konkurs  „ Kangur  Matematyczny”

Laureat:  Szymon Krawczak Ig

Wyróżnieni: Grzegorz Nowakowski  IId,  Maciej Sudoł  IIc,  Jakub Kliszko IIId

 

Międzynarodowy konkurs  matematyczny „Pangea”

Laureat 8 miejsca: Szymon Krawczak Ig

Finaliści : Szymon Krawczak Ig, Jakub Kliszko IIId, Katarzyna Domańska IIIa

 

Gminny konkurs „ Matematyczny Świat”

 II  miejsce

 Jakub Kliszko IIId,   Maciej Sudoł  IIc,  Szymon Krawczak Ig

III miejsce

Katarzyna Domańska  IIIa,  Mateusz  Prokopek  Ig


WOJEWÓDZKI   KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  HISTORII 

Laureat: Mateusz Cieśla  III E


WOJEWÓDZKI   KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  BIOLOGII

Finalistka: Aleksandra Gawrońska III d


WOJEWÓDZKI   KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  WOS

Finalista: Adam Pantak III b

 

WOJEWÓDZKI   KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  MATEMATYKI 

Laureat: Jakub Kliszko III d

  

OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA  MATEMATYCZNA  OLIMPUS 

Laureaci  2 miejsca :  Maciej Sudoł 2c, Katarzyna Domańska 3a 

 Laureat  4 miejsca:   Jakub Kliszko 3d 

Laureaci  5 miejsca : Grzegorz Nowakowski 2d, Szymon Krawczak Ig     

Laureat  6 miejsca:   Jakub Podraza 2d 

Laureat  9 miejsca:   Daniel Kisiel 2d 

Laureat  10 miejsca:  Hubert Piwowarski 3e  

Laureci  11 miejsca:  Lucyna Kalicińska Ig, Krzysztof Biniecki 2c  

Laureatka   12 miejsca : Roksana Piechal  Ig 

Laureat  14 miejsca:   Krzysztof  Majda Ig

 

Ogólnopolska  Olimpiada  Matematyczna  Gimnazjalistów 

 Do II etapu zakwalifikowała się   Katarzyna Domańska  III a


Osiągnięcia sportowe młodzieży Gimnazjum nr 2 w Piasecznie                                                  

  w PIERWSZYM SEMESTRZE roku szkolnym 2015/2016

XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE :                                                    

Mistrzostwa Międzypowiatowe

Julia Cibicka (2f)– 8 miejsce (awans do Mistrzostw Mazowsza)                                                                                                   - Konrad Szymański (3e)– 28 miejsce

Mistrzostwa Powiatu

Julia Cibicka (2f)– 3 miejsce                                                                                                         

Dylan Cetra (1e)  -  3 miejsce

Kacper Budyta (1e) - 10 miejsce

Krystian Sierzputowski (1e) - 12 miejsce

Konrad Szymański (3e)– 4 miejsce

Patryk Leończuk (2e) - 3 miejsce

Mistrzostwa Gminy

Julia Cibicka (2f)– 1 miejsce                                                                                                          

Dylan Cetra (1e)  -  3 miejsce        

Kacper Budyta (1e) - 5 miejsce      

Krystian Sierzputowski (1e) - 6 miejsce  

Konrad Szymański (3e)– 3 miejsce  

Julia Krzos  (3b) – 8 miejsce  

Natalia Bańburska (1a)  -  4 miejsce  

Oliwia Orlik (1a) - 12 miejsce  

Karolina Pierścieniak (2c) - 12 miejsce

Patryk Leończuk (2e)– 3 miejsce

Paweł Senderski (2e)– 7 miejsce

Konrad Dombek (2e) – 12 miejsce

Mateusz Bieniek (2e) – 2 miejsce

Izabela Sobczak (3f) - 7 miejsce

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE                                                                               

3 miejsce w Mistrzostwach Gminy chłopców

4 miejsce w Mistrzostwach Gminy dziewcząt

PIŁKA NOŻNA

3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Patryk Leończuk (2e)

Paweł Senderski (2e)

Mateusz Bieniek (2e)

Hubert Piwowarski (3e)

Paweł Szawro (3e)

Jakub Laskowski (3e)

Jan Folwarski (3e)

Aleksander Wiśniewski (2e)

Mateusz Szewc (3e)

Paweł Modzelewski (2e)

Rok szkolny 2014/2015

V Powiatowy Konkurs Techniczny

- I miejsce: zespół Patrycja Gładysz, Wiktoria Aleksandrowicz, Agata Olędzka


Ogólnopolski Konkurs " Ks. Jerzy Popiełuszko - człowiek prawdy, który zło dobrem zwyciężał"

- laureatka I miejsca Karolina Sawicka uczennica kl. II c,

- tytuł laureata zdobyli i otrzymali wyróżnienia : Wiktoria Kosmała II g, Julia Krzos kl. II b , Weronika Romanowska kl. II a


 Kuratoryjny Konkurs Wiedzy " Jan Paweł II - Papież Europejczyk "

- laureaci to Adam Pantak kl. II b, Jakub Podraza kl. I d, Mateusz Cieśla kl. II e   

Ogólnopolski konkurs literacki " Słowa Jana Pawła II, które brzmieć będą przez pokolenia" 

- I miejsce w kategorii wiersz Julia Krzos kl. II b,

- wyróżnienie Adam Pantak


Kuratoryjny Konkurs Historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"

finalistami zostali:

Mateusz Cieśla IIe

Bartosz Jarosz III b

Adam Pantak II B


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  „ Pangea”

Jakub Kliszko  II d       8 miejsce

Maciej Sudoł  I c    12 miejsce

Piwowarski   Hubert   II e   16 miejsce

Grzegorz Nowakowski  I d  18 miejsce

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  „ Kangur”

wyróżnienie otrzymali:

 Marcel  Grochowski  I e

Grzegorz Nowakowski  I d

Jakub Kliszko  II d

 

Gminny konkurs „Matematyczny Świat”

 

Grochowski Marcel   I e      I miejsce

Grzegorz Nowakowski  I d   III miejsce

Krzysztof   Biniecki   I c     III miejsce

Jakub Kliszko  II d    III miejsce

Kelner  Jan  III b   wyróżnienie

 

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej

III miejsce w kategorii gimnazjum   Patrycja Bala  II c


Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

Tytuł taon   Jacek Zalewski  II d

 

Ogólnopolska  Olimpiada  Matematyczna  Gimnazjalistów

 

Do II etapu zakwalifikowała się   Katarzyna Domańska  II a

 

 

 

OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA  MATEMATYCZNA  OLIMPUS

 

 

 

Laureat  6 miejsca      Grzegorz Nowakowski  I d 

 

 Laureaci  7 miejsca     Jakub Podraza  I d  

 

Laureatka  9  miejsca   Marcel Grochowski  I e,  Hubert Piwowarski  II e

 

Laureatka   10 miejsca   Damian Bzdunek  I

 

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

 Michał Pietrus uczeń klasy II b uzyskał miano laureata etapu regionalnego 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w Szachach Szybkich

Weronika Soćko  - III miejsce   na I szachownicy                                                                                                                                 

 

Ogólnopolski  konkurs  z  matematyki   MULTITEST 2014 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

Laureat 4 miejsca

 

 Mateusz Cieśla    2e     

 

 Laureaci 5 miejsca

 

Jakub Węgierski   1c,

 

Grzegorz Nowakowski  1d,             

 

Antoni Plasota  1d           

 

Laureatka  7 miejsca

 

Katarzyna Domańska  2a

 

Laureatka  8 miejsca

 

Anna Semeniuk 2d

 

Laureat  9 miejsca

 

Marcel Grochowski 1e

 

Laureaci 10  miejsca

 

Maciej Sudoł  1c

 

Jakub Kliszko  2d

 

Wyróżnieni:

 

Patrycja Mioduchowska  1 d, Jakub Tworek  1e, Karol Zawistowski 1c, Kamil Saramowicz 1c, Daniel Kisiel 1d , Hubert Piwowarski 2e


Rok szkolny 2013/2014

II Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych 

nagroda specjalna za najoryginalniejszą konstrukcję       Patryk Błasiak 

 

II Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

I miejsce                                                                   Łucja Konopka uczennica klasy III d   


XII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

tytuł laureata województwa mazowieckiego                     Łucja Konopka i Michał Pietrus

tytuł finalisty województwa mazowieckiego                      Łukasz Konopka


IV Powiatowy Konkurs Techniczny

I miejsce                                                                                          Sylvia Podsiadły, Barbara Mizerska, Justyna Sapiełkin


wyróżnienie                                                                Paulina Nowak, Karolina Goździkowska

                                                                                Maciej Fortuński, Filip Bieniewski


Trzeci Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

I miejsce w kategorii moc                                            Patryk Błasiak 


Międzynarodowy Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

tytuł taon                                                                 Adam Mruk


Rok szkolny 2012/2013

 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

  wyróżnienie        Jakub Przygodzki   III g

 

Gminny Konkurs   „ Matematyczny  Świat”

 

III  miejsce              Marcin Bąk                klasa   III b

Wyróżnienia:         Stefan Kempa           klasa  III a

                                 Marcel Mikołajko     klasa II b

                                Szymańska Edyta      klasa I e

Marcin Bąk klasa III b został laureatem Kuratoryjnego Przedmiotowego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

 

Piotr Tokaj Klasa III b został finalistą Kuratoryjnego Przedmiotowego Konkursu Historycznego i finalistą Ogólnopolskiego Konkursu  Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"  

 

Drugi Ogólnoplski Turniej Maszyn Wodnych 

I miejsce drużyna ”Hydraty”            kap.Szymon Nalewczyński

II miejsce drużyna”Hydrokoksy”      kap. Michał Krupa, Martyna Rytka, Mateusz Zwierzyński

VII miejsce drużyna”Hydro Top„       kap. Poitr Lewandowski, Adam Suchodolski


Ogólnopolski   Konkurs    Historyczny  „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

 do etapu  rejonowego  zakwalifikowali się:

1. Piotr Tokaj  III b

2. Kamil Kozłowski III b

3. Michał Dymitrowicz III f

do etapu  wojewódzkiego  zakwalifikował  się:

1. Piotr Tokaj  III b 

 

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

do etapu  rejonowego  zakwalifikował  się:

1. Marcin Bąk  III b

do etapu  wojewódzkiego  zakwalifikował  się:

1. Marcin Bąk  III b

 

Wojewódzki   Konkurs  Chemiczny

do etapu  rejonowego  zakwalifikowali  się:

1.Adam Suchodolski   III b 

2. Jakub Przygodzki    III g

 

Wojewódzki   Konkurs  Historyczny 

do etapu  rejonowego  zakwalifikowali się:

1.Piotr Tokaj  III b

2.Michał Dymitrowicz III f

do etapu  wojewódzkiego  zakwalifikował  się:

1.Piotr Tokaj  III b

 

Wojewódzki   Konkurs  Języka Niemieckiego

do etapu  rejonowego  zakwalifikowała się:

1. Łucja Konopka II d

 

XI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Organizowany przez SNJN

do etapu  rejonowego  zakwalifikowała się:

1.Łucja Konopka  II d

 

Wojewódzki   Konkurs  Języka Angielskiego

do etapu  rejonowego  zakwalifikowali  się:

1. Agnieszka Wojdyła   III a

2. Ada Drążkiewicz   III a

3. Marcin Bąk  III b

4. Bartłomiej  Glegolski III b

do etapu  wojewódzkiego  zakwalifikowała  się:

1. Agnieszka Wojdyła   III a

 

Wojewódzki   Konkurs  Języka Polskiego

do etapu  rejonowego  zakwalifikował się:

1. Bartłomiej  Glegolski  III b

 

Turniej  Maszyn  Wiatrowych

  II miejsce

  1. Szymon Nalewczyński  III g

 

O pióro Reymonta

Międzyszkolny Konkurs

1.Milena Dudek  III d

2. Karolina Burzyńska  III a

 

XI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Organizowany przez SNJN

1.Łucja Konopka  II d

 

 Konkurs „ MATEMATYCZNY ŚWIAT”

dla uczniów szkół gimnazjalnych gminy Piaseczno

do II etapu zakwalifikowali się:

 

Lp

Nazwisko

Imię

klasa

1

Czerkawski

Maciej

III b

2

Ignaczak

Filip

III e

3

Dudek

Tomasz

III b

4

Kempa

Stefan

III a

5

Olędzki

Paweł

III b

6

Rotuski

Mateusz

III h

7

Bąk

Marcin

III b

8

Łojewski

Patryk

III h

9

Kowalczyk

Mikołaj

III h

10

Jagiełło

Maciej

III h

11

Suchodolski

Adam

III e

12

Zwierzyński

Mateusz

III g

13

Krupa

Michał

III g

14

Przygodzki

Jakub

III g

15

Mikołajko

Marcel

II b

16

Nieleszczuk

Grzegorz

II d

 

 

17

Szymańska

Edyta

I c

18

Sęgnik

Maciek

I e

19

Figiel

Karolina

I e

20

Chmielewska

Aleksandra

I e

21

Suchecki

Marek

I b

22

Pałuba

Klara

I a

23

Kośla

Luiza

I e

24

Januszyk

Julia

I a

25

Mizerska

Basia

I d

 

 


ROK SZKOLNY 2011/2012


SUKCESY Z MATEMATYKI

 

WYNIKI  KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KWADRAT”

dla uczniów gimnazjów gminy Piaseczno w roku szkolnym 2011/2012

GIMNAZJUM NR 2 IM. JANA PAWŁA II W PIASECZNIE

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Liczba punktów

w trzecim etapie

Laureat - miejsce

1.

Przygodzki Jakub

druga

13

 

wyróżnienie

5.

Stachniak Piotr

trzecia

23

 

laureat – II miejsce

6.

Ostasiuk Andrzej

trzecia

22

 

laureat – II miejsce



SUKCESY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO


Łucja Konopka z klasy Id, została finalistką Kuratoryjnego Konkursu z Języka Niemieckiego.


Jolanta Bartoszewska, uczennica klasy IIIc, została laureatem etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów organizowanego przez SNJN.


SUKCESY Z FIZYKI


Dnia  12 kwietnia 2012odbył się Powiatowy Konkurs Techniczny

Uczeń klasy IIb Maciej Czerkawski zajął II miejsce w kategorii gimnazja


Dnia 24 marca 2012 roku odbył się

I Turniej Maszyn Wodnych

uczeń klasy II

Szymon Nalewczyński  zdobył I miejsce w kategorii moc


dsc_0622.jpg [300x147]

dsc_0606.jpg [300x448]


SUKCESY Z CHEMII

 Dnia 31marca 2012 roku odbył się etap wojewódzki konkursu interdyscyplinarnego „ Wokół odkryć naukowych polskiej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie”. Konkurs przeprowadzony był przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty, współorganizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Uczennica klasy III d naszego gimnazjum - Urszula Drzazga została  finalistką tego konkursu. Serdecznie gratulujemy sukcesu. 

SUKCESY Z PLASTYKI

12 marca 2012 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród w powiatowym konkursie plastycznym pt. "Impresje i natura" organizowanym przez Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ul. Szpitalnej 12 w Piasecznie.

Na konkurs wpłynęło 336 prac z 31 szkół powiatu piaseczyńskiego. Jury nagrodziło ponad 100 prac w kategoriach - przedszkola, szkoły podstawowe: klasy I-III, IV-VI oraz gimnazja.

Miło mi poinformować, że aż 14 uczniów naszej szkoły zostało dostrzeżonych i wyróżnionych przez Jury konkursu.

I miejsca  (w kolejności alfabetycznej) zajęli:
Jolanta Bartoszewska, Paulina Chrzuszcz, Katarzyna Kornet, Karolina
Makowska, Paweł Olędzki, Weronika Pieper i Maciej Rapcewicz.

Na zaszczytnym II miejscu stanęły: Krystyna Bednarek, Karolina
Burzyńska, Anna Dadasz, Magdalena Dąbrowska oraz Maja Sikora.

III miejsce przypadło w udziale dla dwóch osób - Patryka Krendzelaka
i Sary Miszewskiej.

Nagrodzone prace można obejrzeć na stronie SOSW:
http://www.piasecznososw.otostrona.pl/index.php?news&nid=12

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom!

I miejsce dla Agaty Bobińskiej


W Konkursie Plastycznym pt. "Piaseczno dla Rodziny", zorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie,

uczennica klasy II b Agata Bobińska, otrzymała I miejsce. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w niedzielę (27.05.2012r) podczas Pikniku Rodzinnego.

 

http://www.mgops.piaseczno.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=63:konkurs-piaseczno-dla-rodziny&catid=1:aktualnosci&Itemid=2%3E



SUKCESY Z CHEMII

 

Dnia 4 lutego 2012 roku odbył się etap finałowy III Gminnego Konkursu Wiedzy Chemicznej.  Konkurs odbywał się pod hasłem „Śladami Marii Skłodowskiej-Curie i jej odkryć”, dla uczczenia setnej rocznicy przyznania uczonej Nagrody Nobla.

Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno – Pan Zdzisław Lis. W konkursie brali udział uczniowie z 5 gimnazjów gminy Piaseczno. Wśród 21 finalistów naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów: Urszula Drzazga 
(kl. III d), Jolanta Bartoszewska (kl. III c), Adam Suchodolski (kl. II e), Marcin Bąk i Mariusz Suchodolski (kl. II b). 

Dwóm reprezentantom naszego gimnazjum udało się zająć wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce etapu finałowego Konkursu. Urszula Drzazga zajęła V miejsce a Adam Suchodolski VII miejsce. 

p3060137.jpg [300x201]

SUKCESY  Z MATEMATYKI

 

Dnia 17 października 2011 roku odbył  się

Ogólnopolski    Konkurs  z matematyki   „Multitest”.

W konkursie tym wzięło  udział  866  uczniów klas pierwszych, 

789 uczniów klas drugich i   709  uczniów klas trzecich  z całej Polski.

Oto sukcesy  uczniów   Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II

klasa  I 

1.  Marcel  Mikołajko       laureat   ( 10 miejsce)

2.  Kacper Ogonek           wyróżnienie  ( 12 miejsce)

3. Adam  Mruk                  wyróżnienie  ( 14 miejsce)

 

 

Klasa II

  1.  Paweł Olędzki              laureat   ( 6 miejsce)
  2. Jakub Przygodzki          laureat   ( 6 miejsce)
  3. Bartłomiej  Glegolski   wyróżnienie  ( 14 miejsce)