Drodzy Rodzice,

Oddaliście swoje dziecko pod opiekę Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie. Zadaniem szkoły jest między innymi wkład w rozwój Waszego dziecka. Jego naukę oraz zdobywanie nowych umiejętności.

Rada Rodziców to społeczny organ reprezentujący wszystkich rodziców uczniów szkoły. Naszym zadaniem jest wspomóc szkołę w jej pracy. Jest to nasza swoista cegiełka, którą dokładamy w procesie rozwoju naszych dzieci. Szkoła i rodzina to nierozłączna para życiu każdego dziecka. Jak ojciec i matka, którzy wspólnie dokładają starań w wychowaniu dziecka.

W tym roku szkolnym 2016/2017 jesteśmy Państwa nowymi reprezentantami. Mamy głowy pełne pomysłów, jak wspomóc szkołę w jej zadaniach. Głównie jednak, jak wspomóc nasze dzieci w nauce, w chęci zdobywania doświadczeń, zawiązywania nowych przyjaźni. Okres nauki w gimnazjum to czasami trudny czas, nie tylko dla dziecka ale i dla rodzica. To moment, kiedy dzieci wchodzą w okres dojrzewania, buntu, ale i potrzeby akceptacji.

Wszystkim nam zależy aby wychować nasze dzieci na prawych obywateli. Na ludzi pełnych pasji, dążących do realizacji swoich marzeń bez względu na czekające ich trudności.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc w naszych działaniach.

Zachęcamy do kontaktu - uwagi i dobre pomysły prosimy zgłaszać na adres: radarodzicow.gim2pno@onet.eu

Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku