Sukcesy w roku szkolny 2015/2016

Osiągnięcia sportowe Gimnazjum nr 2 w Piasecznie w roku szkolnym 2015/2016

 

XVIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE :                                                            

Mistrzostwa Mazowsza

- Julia Cibicka (2f)– 56 miejsce

Mistrzostwa Międzypowiatowe

- Julia Cibicka (2f)– 8 miejsce

- Konrad Szymański (3e)– 28 miejsce                                                                                         

Mistrzostwa Powiatu

- Julia Cibicka (2f)– 3 miejsce                                                                                                          

- Dylan Cetra (1e)  -  3 miejsce                                                                                                        

- Kacper Budyta (1e) - 10 miejsce                                                                                                     

- Krystian Sierzputowski (1e) - 12 miejsce                                                                                         

- Konrad Szymański (3e)– 4 miejsce                                                                                                

- Patryk Leończuk (2e) - 3 miejsce                                                                                           

 

PIŁKA NOŻNA                                                                                                                         

miejsce w Mistrzostwach Powiatu

- Patryk Leończuk (2e)                                                                                                                        

- Paweł Senderski (2e)                                                                                                            

- Mateusz Bieniek (2e)                                                                                                             

- Hubert Piwowarski (3e)                                                                                                             

- Paweł Szawro (3e)                                                                                                                      

- Jakub Laskowski (3e)                                                                                                              

- Jan Folwarski (3e)                                                                                                                     

- Aleksander Wiśniewski (2e)                                                                                                   

- Mateusz Szewc (3e)                                                                                                                   

- Paweł Modzelewski (2e)

 

PIŁKA SIATKOWA                                                                                                                

miejsce w Mistrzostwach Powiatu

- Jakub Laskowski (3e)                                                                                                              

- Jacek Zalewski (3d)

- Wojciech Borkowski (3d)

- Karol Kozakiewicz (3f)

- Krystian Dudzicki (3g)

- Adrian Dudzicki (3g)

- Rafał Kurant (3e)

- Konrad Drązikowski (3e)

- Mateusz Żegnałek (3e)

- Patryk Gieleciński (3e)

- Dawid Laskus (3e)

 

 

LEKKOATLETYKA                                                                                                                               

Mistrzostwa Powiatu

Lidia Jurek- 3 miejsce w skoku w dal

Natalia Bańburska (1a)- 3 miejsce  w skoku w dal

Szymon Baranowski (2c), Igor Gąciarek (3d), Alex Andruszkiewicz (3a), Konrad Szymański (3e)- 3 miejsce w sztafecie 4x 100 metrów 

Konrad Szymański- 2 miejsce w biegu na 200 metrów

Julia Cibicka – 1 miejsce w biegu na 300 metrów

Weronika Romanowska (3a)– 2 miejsce w biegu na 800 metrów

Dawid Motyl (2e)- 3 miejsce w biegu na 100 metrów

Patryk Leończuk (2e)- 1 miejsce w biegu na 300 metrów

Patryk Leończuk(2e), Dawid Motyl (2e), Paweł Senderski(2e), Patryk Bochyński (2e)- 2 miejsce w sztafecie 4x 100 metrów 

Wojciech Kurmanowski (1a)- 3 miejsce w skoku w dal