Znamy wyniki edycji 2015

Znamy wyniki Konkursu Papieskiego

11412.jpg [300x104]

Za nami IX Edycja Konkursu Papieskiego, który w tym roku szkolnym odbył się pod hasłem: „Jestem człowiekiem sumienia, to znaczy po imieniu nazywam dobro i zło”. Honorowymi Patronami  Konkursu byli Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Pan Zdzisław Lis oraz ks. dr Marek Przybylski – Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Mogliśmy liczyć na wsparcie sponsorów, którzy z ogromnym zaangażowaniem nagradzają pracę utalentowanej młodzieży – PS Bank w Piasecznie, Firma „Probis”, Firma „Natalia Gold” oraz Rada Rodziców. Nagrody zostały wręczone w dwóch kategoriach: wiersz i praca plastyczna. Uczestnikami Konkursu byli uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz młodzież ze szkól gimnazjalnych.

Nagrody otrzymali:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Kategoria wiersz:

  1. Sebastian Błaszczyk  - Szkoła Podstawowa w Paprotni  - I miejsce
  2. Magdalena Gałązka - Szkoła Podstawowa w Chylicach – II miejsce
  3. Julia Rumińska - Szkoła Podstawowa w Paprotni – II miejsce
  4. Alicja Olizaruk - Szkoła Podstawowa w Łosicach – III miejsce
  5. Przemysław Czapski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie – III miejsce
  6. Gabriela Wieczorek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie – wyróżnienie

Kategoria praca plastyczna:

  1. Bogumiła Rajewska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie – I miejsce
  2. Patryk Czapski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie – II miejsce
  3. Amelia Wojtyś - Szkoła Podstawowa nr 2 w Piasecznie  - II miejsce
  4. Karolina Pantak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie – III miejsce
  5. Gabriela Wieczorek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie – wyróżnienie

 

GIMNAZJA

Kategoria wiersz:

  1. Julia Krzos – Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – I miejsce
  2. Aleksandra Podkowińska – Gimnazjum nr 1 w Piasecznie – II miejsce
  3. Anna Mieczkowska – Gimnazjum w Chylicach – II miejsce
  4. Adam Pantak – Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – III miejsce
  5. Ewelina Leszczyńska – Gimnazjum w Radzyminie – III miejsce
  6. Maja Łepkowska - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  7. Nikola Szamotulska - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  8. Natalia Jaroszewska - Gimnazjum nr Chylicach – wyróżnienie
  9. Aleksandra Gawrońska - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  10. Patrycja Trusewicz – Gimnazjum Sióstr Felicjanek w Warszawie – wyróżnienie
  11. Martyna Bednarczyk – Gimnazjum w Ostrołęce – wyróżnienie
  12. Antoni Sosnowski - Gimnazjum nr 1 w Piasecznie – wyróżnienie
  13. Ewelina Komorowska - Gimnazjum nr 1 w Piasecznie – wyróżnienie
  14. Edyta Szymańska - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  15. Julia Szymczak - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  16. Matylda Latek – Gimnazjum nr 92 w Warszawie - wyróżnienie
  17. Sebastian Woźniak - Gimnazjum nr 1 w Piasecznie – wyróżnienie
  18. Jakub Podraza - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  19. Agata Wojtyś - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie

Kategoria praca plastyczna:

  1. Jakub Gasiecki - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – I miejsce
  2. Paulina Krzyszowska – Gimnazjum nr 1 w Piasecznie – I miejsce
  3. Julia Reguła - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – II miejsce
  4. Zuzanna Piotrowska – Gimnazjum nr 92 w Warszawie – II miejsce
  5. Nina Kowalczyk – Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – III miejsce
  6. Julia Danilkiewicz – Gimnazjum w Siedlcach  - III miejsce
  7. Patryk Gieleciński - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  8. Agnieszka Grabarska - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  9. Magdalena Dybowska - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  10. Katarzyna Mitura -  - Gimnazjum w Łosicach – wyróżnienie
  11. Marta Popławska - Gimnazjum w Łosicach – wyróżnienie
  12. Ewelina Terlikowska - Gimnazjum w Łosicach – wyróżnienie
  13. Katarzyna Kosińska – Gimnazjum nr 92 w Warszawie – wyróżnienie
  14. Angelika Guziak -  Gimnazjum w Siedlcach – wyróżnienie
  15. Kacper Tyburski – Gimnazjum w Konstancinie –Jeziornie – wyróżnienie
  16. Agata Olędzka - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  17. Błażej Wyszkowski - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  18. Julia Tsakhmiv - Gimnazjum nr 2 w Piasecznie – wyróżnienie
  19. Klaudia Krawczyk - Gimnazjum nr 92 w Warszawie – wyróżnienie
  20. Kinga Woźniak - Gimnazjum nr 92 w Warszawie – wyróżnienie

 

Spośród prawie dwustu prac nadesłanych na konkurs, nagrodzonych zostało pięćdziesiąt. Gratulujemy!

 

Organizatorki: Wioletta Grochowicz i Elżbieta Ostasiuk

 11311.jpg [300x204]

1.jpg [300x204]

2.jpg [300x176]

3.jpg [300x405]

4.jpg [300x405]

5.jpg [300x200]

6.jpg [300x206]

7.jpg [300x200]

9.jpg [300x450]

10.jpg [300x450]