MIĘDZYSZKOLNA GRA TERENOWA „OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH”

Dnia 20 lutego 2015 roku w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Twoje dane - twoja sprawa" odbyła się międzyszkolna gra terenowa Ochrona Danych Osobowych. Uczestniczyło w niej 13  pięcioosobowych drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Piaseczno. Dzięki życzliwości ze strony:

• władz Piaseczna ,
  • Komendy Powiatowej Policji,
  • Prezesa Sądu Rejonowego w Piasecznie ,
  • Prezesa Banku Spółdzielczego,
  • Kierownictwa Powiatowej Biblioteki Publicznej

i pracowników tych instytucji, mogliśmy przy sprzyjającej pogodzie realizować kompetencje kluczowe – społeczne i obywatelskie. Serdeczne podziękowania kieruję również w kierunku  Rady Rodziców naszego Gimnazjum, która to Rada zakupiła pamiątkowe kubki dla trzech najlepszych drużyn. Patronat nad grą sprawował również GIODO, któremu również serdecznie dziękujemy. Podczas biegu młodzież się dobrze bawiła i zdobywała wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych.

kolaze.jpg [1024x576]

Koordynator: Katarzyna Chiszko