SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 2014

Zakończył się szkolny turniej piłki siatkowej, do którego zgłosiło się 19 drużyn. W wyniku rozgrywanych spotkań w kategorii klas pierwszych wygrała klasa 1d, w kategorii klas drugich  2e, a w klasach trzecich  3e. Turniej rozpoczął się na początku stycznia, a mecze odbywały się w ramach lekcji wychowania fizycznego oraz zajęć pozalekcyjnych. Nie wszystkie mecze udało się rozegrać. Związku z tym na szczególne wyróżnienie za sportowa postawę i zaangażowanie zasługują klasy 1d, 2e,3e, które rozegrały wszystkie mecze. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów nastąpi 21 marca 2014 roku, po zakończeniu meczu towarzyskiego nauczyciele kontra uczniowie. Rozegrane zostaną trzy sety, w których zwycięzcy z poszczególnych roczników będą mogli zagrać z nauczycielami. Liczymy na dobra zabawę  w duchu fair play.