Sukcesy w roku szkolny 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE MŁODZIEŻY   W PIERWSZYM

SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

W GIMNAZJUM NR 2 W PIASECZNIE

 

ZAWODY SPORTOWE W RAMACH XVI MAZOWIECKICH

IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

 

MISTRZOSTWA GMINY – INDYWIDUALNE BIEGI PRZELAJOWE

(16.09.1013)

1. IZABELA SZAREK 2E

2. NIKOLA SZAMOTULSKA 2E

3. AGATA BER 2E  ( 6 m-ce - awans)

4. SZYMON ĆWIKLIŃSKI 2E

5. MICHAŁ CISZEK 2C  (13 m-ce- rez.)

6. PAWEŁ KOLARY 2C

7. WASYL BIRAK 2E

8. WERONIKA ROMAOWSKA 1A

9.DOMINIK RUTELONIS 2E ( 9 m-ce - awans)

10.GRZEGORZ NIELESZCZUK 3D

11.MARTA TOKAJ 3B ( 3m-ce-awans)

12.ADRIAN JĘDRZEJCZAK 3G ( 2 m-ce-awans)

13.NATALIA JAKUBIAK 2E (8 m-ce-awans)                           

                                                                                                                         OPIEKUN: RENATA KALIŃSKA

 

 

                              MISTRZOSTWA POWIATU – INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

                                                                          (23.09.2013)

 

1. AGATA BER 2E (13m-ce)

2. MICHAŁ CISZEK 2C -  NB

3. DOMINIK RUTELONIS 2E (6 m-ce - awans)

4. ADRIAN JĘDRZEJCZAK 3G (1m-ce-awans)

5. NATALIA JAKUBIAK 3G - NB

6. MARAT TOKAJ 3B( 8m-ce-awans)                                   

                                                                                                               OPIEKUN : RENATA KALIŃSKA

 

       

                      MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE – INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

                                                                 (11.10.2013) – POMIECHÓWEK

 

1. ADRIAN JĘDRZEJCZAK  (2m-ce)

2. DOMINIK RUTELONIS ( 27 m-ce)

3. MARTA TOKAJ   (   29 m-ce)                                                      

                                                                                                                            OPIEKUN : KAROL KOCYK

 

                          MISTRZOSTWA GMINY – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE  (2M-CE)

                                                             (20.09.2013)

1. KAMIL SZCZEPANIK 3G

2. MICHAŁ KANIEWSKI 3G

3. KACPER OGONEK 3G

4. KACPER PIASZCZAK 3G

5. ADRIAN JĘDRZEJCZAK  3G

6. FILIP SIERADZKI 3G

7.BARTOSZ CYGAN 3G

8. MACIEJ LEWANDOWSKI 3G

9. DOMINIK RUTELONIS 3G

10. WASYL BIRAK 2E

11. ALEKSANDER LIWIŃSKI 3G

 

Rezerwa:

MATEUSZ POWAŁKA 3G

IGOR URBIAK 3G                                                                       

                                                                          OPIEKUN : RENATA KALIŃSKA,  AGATA SZAJNA

 

                  MISTRZOSTWA POWIATU – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE  (1 M-CE)

                                                               (27.09.2013)

 

1. MICHAŁ KANIEWSKI 3G

2. KACPER PIASZCZAK 3G

3. MACIEJ BUBIEC 3G

4. IGOR KORCZAKOWSKI 3G

5. ADRIAN JEDRZEJCZAK 3G

6. MICHAŁ WOJTASZEK 3G

7. IGOR URBIAK 3G

8. MICHAŁ PRZYCHODZKI 3G

9. PATRYK DOBIES 3G

10. DOMINIK WITKOWSKI 3G

 

Rezerwa:

KACPER REGULSKI 3G

KAMIL SZCZEPANIK 3G

BARTOSZ CYGAN 3G                                                             

                                                                                                            OPIEKUN : RENATA KALIŃSKA

 

MISTRZOSTWA    MIĘDZYPOWIATOWE  – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE (1 M-CE))                                      – POMIECHÓWEK  (18.10.2013)

 

1. MICHAŁ KANIEWSKI 3G

2. KACPER PIASZCZAK 3G

3. MACIEJ BUBIEC 3G

4. MAREK WĄSIKOWSKI 3C

5. ADRIAN JĘDRZEJCZAK 3G

6. DOMINIK WITKOWSKI 3G

7. MACIEJ RAFAŁOWICZ 3G

8. PTRYK DOBIES 3G

9. KACPER OGONEK 3G

10. MICHAŁ PRZYCHODZKI 3G

11. IGOR KORCZAKOWSKI 3G                                                                   

                                                                                                              OPIEKUN : PIOTR MRÓZ

 

                                         MISTRZOSTWA GMINY –PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW (1M-CE)

                                                                   (25.09.2013)

1. JAN BŁASZCZAK 3G

2. MICHAŁ PRZYCHODZKI 3G

3. MICHAŁ WOJTASZEK 3G

4. IGOR URBIAK 3G

5. IGOR KORCZAKOWSKI 3G

6. MACIEJ BUBIEC 3G

7. FILIP JADACKI 3G

8. PATRYK DOBIES 3G

9. DOMINIK WITKOWSKI 3G

10. ADRIAN JĘDRZEJCZAK 3G                                                                 

                                                                                                                   OPIEKUN : PIOTR MRÓZ

 

 

                  MISTRZOSTWA POWIATU (GÓRA KALWARIA)  – PIŁKA NOŻNA  CHŁOPCÓW (1M-CE)

                                                                    (1.10.2013) 

 

1. JAN BŁASZCZAK 3G

2. MICHAŁ PRZYCHODZKI 3G

3. MICHAŁ WOJTASZEK 3G

4. IGOR URBIAK 3G

5. IGOR KORCZAKOWSKI 3G

6. MACIEJ BUBIEC 3G

7. FILIP JADACKI 3G

8. PATRYK DOBIES 3G

9. DOMINIK WITKOWSKI 3G

10. ADRIAN JĘDRZEJCZAK 3G                                                          

                                                                                                                                    OPIEKUN: PIOTR MRÓZ

 

MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE (GÓRA KALWARIA) – PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW (1M-CE)

                                                                  (8.10.2013)

1. JAN BŁASZCZAK 3G

2. MICHAŁ PRZYCHODZKI 3G

3. MICHAŁ WOJTASZEK 3G

4. IGOR URBIAK 3G

5. IGOR KORCZAKOWSKI 3G

6. MACIEJ BUBIEC 3G

7. FILIP JADACKI 3G

8. PATRYK DOBIES 3G

9. DOMINIK WITKOWSKI 3G

10. ADRIAN JĘDRZEJCZAK 3G                                                     

                                                                                                                      OPIEKUN : PIOTR MRÓZ

                 MISTRZOSTWA GMINY – PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT   (3 M-CE)

                                                                  (14.10.2013)

1. MAŁGORZATA ZWIERZ 3E

2 .AGATA BER 3E

3. ALEKSANDRA LIPSKA 3B

4. MARTA TOKAJ 3B

5. ANNA SEMENIUK 1C

6.PAULINA KOZAK 2A

7.ZUZANNA DALBIAK 1F

8.IZA SOBCZAK 1F                                                                      

                                                                                                                              OPIEKUN: AGATA SZAJNA

             

 

                               

                    MISTRZOSTWA GMINY – PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW  (2 M-CE )

                                                               (15.10.2013)    

1. MAREK WĄSIKOWSKI 3C

2. SEBASTIAN KRYSIK 3C

3. KAMIL TRYNKOS 3D

4. BŁASZCZAK JAN   3G

5. PATRYK DOBIES 3G

6. JADACKI FILIP 3G

7. KANIEWSKI MICHAŁ 3G

8. LECHAŃSKI ERNEST 3G

9. MACIEJ LEWANDOWSKI 3G

10. PRZYCHOCKI MICHAŁ 3G

11. MATEUSZ KUTYNA 3D

12. LIWIŃSKI ALEKSANDER 3G                    

OPIEKUN: PIOTR MRÓZ

 

                    MISTRZOSTWA POWIATU – PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW  (3 M-CE )

                                                               (21.10.2013)    

1. MAREK WĄSIKOWSKI 3C

3. KAMIL TRYNKOS 3D

4. BŁASZCZAK JAN   3G

5. PATRYK DOBIES 3G

6. JADACKI FILIP 3G

7. KANIEWSKI MICHAŁ 3G

8. ZYCH MACIEJ 3G

9. MACIEJ LEWANDOWSKI 3G

10. PRZYCHOCKI MICHAŁ 3G

11. MATEUSZ KUTYNA 3D

OPIEKUN: PIOTR MRÓZ

 

                 MISTRZOSTWA GMINY – UNIHOKEJ DZIEWCZĄT   (4 M-CE)

                                                                  (04.11.2013)

1. MAŁGORZATA ZWIERZ 3E

2. ALEKSANDRA LIPSKA 3B

3. MARTA TOKAJ 3B

4. NIKOLA SZAMOTULSKA 2E

5. MARIA BAGROWICZ 3D  

6. JULIA RÓŻAŃSKA 3B

7. MARTYNA ŚPIEWAKOWSKA 3B

8. MAJA GRACZYK 3E

                                                                     OPIEKUN: AGATA SZAJNA

            

                    MISTRZOSTWA GMINY – UNIHOEJ CHŁOPCÓW  (3 M-CE )

                                                               (05.11.2013)    

1. MICHAŁ CISZEK 2C

2. JAKUB MACHACKI 2C

3. PAWEŁ KOLARY 2C

4. ERNEST LECHAŃSKI 3G

5. IGOR KORCZAKOWSKI 3G

6. MACIEJ LEWANDOWSKI 3G

7. MATEUSZ POWAŁKA 3G

8. KACPER OGONEK 3G

9. LIWIŃSKI ALEKSANDER 3G 

10. KACPER REGULSKI 3G

11. BARTŁOMIEJ CYGAN 3G                    

OPIEKUN: PIOTR MRÓZ