Sukcesy z poprzednich lat

 

Rok szkolny 2005/2006 

 Zawody sportowe w ramach IX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

Biegi przełajowe (Mistrzostwa Powiatu) 

·         Katarzyna Górniak (2B) - 1 miejsce

·         Joanna Tomala (1G) - 5 miejsce

·         Sandra Szymańska (1B) – 7 miejsce

·         Julia Kreyser (3D) – 12 miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe (1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu) 

·         Katarzyna Górniak (3B)

·         Joanna Tomala (1G)

·         Sandra Szymańska (1B)

·         Julia Kreyser (3D)

·         Martyna Darczuk (3B)

·         Katarzyna Lubianiec (3B)

·         Magdalena Białecka (3B)

·         Izabela Tomala (3A)

·         Klaudia Kosnowska (2E)

·         Weronika Młotkiewicz (3D)

·         Małgorzata Rumniak (1G)

·         Dominika Dembińska (3A)

Piłka nożna chłopcy (2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu) 

·         Kamil Wanat (2G)

·         Maciej Borkowski (3A)

·         Mateusz Radomski (3C)

·         Jakub Cudziło (3C)

·         Robert Pawlicki (3C)

·         Sławomir Wojdyna (3D)

·         Nelson Harutyunyan (2G)

·         Stryczyński Łukasz (2E)

·         Marcin Boguszewski (3G)

·         Paweł Niewęgrzynek (3G)

·         Miłosz Banach (1C)

·         Damian Szewczyk (3C)

Unihokej dziewczęta (3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu) 

·         Katarzyna Górniak ( 3B)

·         Aleksandra Jakubiak (3B)

·         Magdalena Białecka (3B)

·         Agnieszka Kuba (3A)

·         Małgorzata Radomska (2B)

·         Magdalena Kowalska (2B)

·         Karolina Piwowarska (2B)

·         Paulina Czuba (2G)

Pływanie indywidualne i sztafety dziewczęta 
(2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu)

       Monika Antoniak - klasa 2D 

       Weronika Lechańska - klasa 3G 

       Anna Suska - klasa 3D 

       Ida Suchecka - klasa 2D 

       Agnieszka Chmielewska - klasa 2B 

       Katarzyna Ostasiuk - klasa 2C 

 Zawody lekkoatletyczne - Mistrzostwa Międzypowiatowe w Lekkiej Atletyce: 

I miejsce Sztafeta Olimpijska (800-400-200-100) 

       Górniak Katarzyna - 3B

       Darczuk Martyna - 3B 

       Maciejowska Aleksandra - 3E 

       Rutkowska Maria - 3D

       Tomala Izabela - 3A

Mistrzostwa Powiatowe w Lekkiej Atletyce:

II miejsce w biegu na 100m – Maciej Koczocik (klasa 3B)

II miejsce w biegu na 800m – Julia Kreyser (klasa 3D)

I miejsce w biegu na 400m – Katarzyna Górniak (klasa 3B)

I miejsce w biegu na 200m – Martyna Darczuk (klasa 3B)

II miejsce w biegu na 100m – Maciejowska Aleksandra (klasa 3E)

I miejsce w biegu na 1000m – Piotr Białecki (klasa 1A)

III miejsce w biegu na 300m – Sebastian Wąsik (klasa 1B)

W klasyfikacji ogólnej IX Mazowieckich Igrzysk Młodzież Szkolnej nasza szkoła zdobyła trzecie miejsce w powiecie. W rozgrywkach sportowych brało udział dwadzieścia siedem szkół, pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 w Piasecznie, drugie miejsce wywalczyło gimnazjum w Złotokłosie. Nasza szkoła zajęła trzecie miejsce.

Rok szkolny 2006/2007  

Zawody sportowe w ramach  IX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

BIEGI PRZEŁAJOWE

MISTRZOSTWA POWIATU

  1. Katarzyna Górniak - 1 miejsce
  2. Joanna Tomala  - 5 miejsce
  3. Sandra Szymańska - 7 miejsce
  4. Julia Kreyser - 12 miejsce

PRZEŁAJOWE BIEGI SZTAFETOWE (dziewczęta)

MISTRZOSTWA POWIATU - 1 miejsce

PIŁKA NOŻNA chłopców 

MISTRZOSTWA  POWIATU - 2 miejsce

UNIHOKEJ dziewczęta

MISTRZOSTWA POWIATU - 3 miejsce

PŁYWANIE INDYWIDUALNE I SZTAFETY dziewczęta

MISTRZOSTWA POWIATU - 2 miejsce

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA

- 1 miejsce  Sztafeta olimpijska ;

- Katarzyna Górniak

- Martyna Marczuk

- Aleksandra Maciejowska

- Maria Rutkowska

- Izabela Tomala

MISTRZOSTWA POWIATU           

- 2 miejsce w biegu na 100 metrów – Maciej Koczocik

- 2 miejsce w biegu na 800 metrów – Julia Kreyser

- 1 miejsce w biegu na 400 metrów – Katarzyna Górniak

- 1 miejsce w biegu na 200 metrów – Martyna Darczuk

- 2 miejsce w biegu na 100 metrów – Aleksandra Maciejowska

- 1 miejsce w biegu na 1000 metrów – Piotr Białecki

- 3 miejsce w biegu na 300 metrów – Sebastian Wąsik               

 

Rok szkolny 2007/2008

Zawody sportowe w ramach X Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:
Przełajowe biegi sztafetowe 
(3 miejsce w Mistrzostwach Gminy):

            Agnieszka Chmielewska

            Gracja Walter

            Sandra Szymańska

            Joanna Tomala

            Małgorzata Rumniak

            Diana Rowińska

            Małgorzata Maciejowska

            Klaudia Kosnowska

            Edyta Wysocka

            Nastazja Feusette Paulina Czuba

            Justyna Nejman

Biegi przełajowe
(awans do Międzypowiatowych Mistrzostw -29.09.07):

            Sandra Szymańska

            Joanna Tomala

            Agnieszka Chmielewska

            Piotr Białecki

            Dominik Kotlarski

            Edyta Wysocka

            Konrad Rudnicki

            Michał Gawkowski

Zawody międzypowiatowe w biegach przełajowych 9.10.07 Białobrzegi 
opiekunowie: Renata Antropik i Piotr Mróz

            Piotr Białecki (klasa 2A)                            - 2 miejsce

            Agnieszka Chmielewska (klasa 3B)       - 6 miejsce

            Joanna Tomala (klasa 2G)                       - 11 miejsce

            Sandra Szymańska (klasa 2B)                - 10 miejsce

Unihokej dziecząt
III miejsce w zawodach gminnych 
(29.10.2007r.) 
opiekunowie: Renata Antropik i Agata Szajna

            Małgorzata Radomska       – klasa 3B

            Magdalena Kowalska        – klasa 3B

            Alicja Walichnowska          – klasa 3B

            Sylwia Szymańska             – klasa 3B

            Karolina Piwowarska         – klasa 3B

            Aleksandra Litwin               – klasa 3A

            Monika Antoniak                 – klasa 3D

            Paulina Czuba                    – klasa 3G

            Edyta Wysocka                    – klasa 3G

            Aleksandra Jaworska         – klasa 3G

IV miejsce w zawodach powiatowych 
w koszykówce chłopców
opiekun: Piotr Mróz

            Piotr Białecki                        - klasa 2A

            Robert Górski                       - klasa 3G

            Piotr Pasiecznik                  - klasa 3C

            Paweł Starczewski             - klasa 3A

            Mateusz Szwech                - klasa 3E

            Artur Kulita                           - klasa 3B

            Maciej Bugalski                   - klasa 3B

            Marcin Żółciński                  - klasa 3B

            Patryk Szarpak                    - klasa 3B

            Mateusz Myszkowski         - klasa 3E

            Zbigniew Frysztak              - klasa 3B

            Maciej Zawłocki                   - klasa 2G

            Mikołaj Kudliński                 - klasa 2G

            Marcin Wąsik                       - klasa 3C

III miejsce zawodach gminnych w siatkówce dziewcząt
w ramach X Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
(23.01.2008r.)
Opiekunowie: Agata Szajna i Renata Antropik

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie:

            Małgorzata RADOMSKA               - klasa 3B

            Katarzyna WACHOWICZ              - klasa 3A

            Magdalena KOWALSKA               - klasa 3B

            Agnieszka CHMIELEWSKA         - klasa 3B

            Sylwia SZYMAŃSKA                     - klasa 3B

            Klaudia KOSNOWSKA                 - klasa 3E

            Monika ANTONIAK                        - klasa 3D

            Anna ANDZIAK                              - klasa 2G

            Michalina CEMBROWSKA          - klasa 3C

            Sandra SZYMAŃSKA                   - klasa 2B

            Małgorzata MACIEJOWSKA        - klasa 3D

Szkolny turniej koszykówki

GRUDZIEŃ 2007 - LUTY 2008

            1 miejsce KLASA 3E

            2 miejsce KLASA 3G

            3 miejsce KLASA 3B

            4 miejsce KLASA 3G

Szkolny turniej piłki siatkowej

GRUDZIEŃ 2007 - LUTY 2008

            1 miejsce KLASA 2A

            2 miejsce KLASA 3E

            3 miejsce KLASA 3B

            4 miejsce KLASA 1D

IV miejsce w zawodach gminnych w ramach 
X Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
w piłce ręcznej dziewcząt. 
Opiekunowie: Renata Antropik i Agata Szajna

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie:

            Joanna KWIATKA              - klasa 3D

            Małgorzata RADOMSKA   - klasa 3B

            Karolina PIWOWARSKA   - klasa 3B

            Paulina CZUBA                  - klasa 3G

            Joanna KUKLEWSKA       - klasa 3G

            Monika ANTONIAK            - klasa 3D

            Joanna CUDZIŁO               - klasa 3C

            Krystyna SIWICKA             - klasa 3G

            Aleksandra LITWIN            - klasa 3A

            Klaudia WÓJCIK                 - klasa 3H

            Magdalena KOWALSKA   - klasa 3B

IV miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce chłopców 
w ramach X Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
(04.04.2008r.)
Opiekun: Piotr Mróz

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie:

            Piotr Białecki                        2A

            Piotr Oficjalski                      2A

            Mikołaj Gorzałczyński        2A

            Patryk Szarpak                    3B

            Mateusz Myszkowski         3E

            Łukasz Tomczak                 3E

            Mariusz Brinken                  3A

            Paweł Starczewski             3A

            Paweł Iwicki                                     2C

 

Rok szkolny 2008/2009

(3 miejsce w zawodach gminnych)

Opiekun: Józef Rokicki

            Białecki Piotr

            Rudnicki Konrad

            Banach Miłosz

            Gorzałczyński Mikołaj

            Iwicki Paweł

            Masłowski Anatol

            Kudlak Patryk

            Ledziński Przemysław

            Majorek Kamil

            Wąsik Sebastian

            Miesiak Daniel

            Karpiński Tomasz

            Wąsik Jacek

            Walczak Damian

            Bełz Dawid

            Chojnacki Karol

            Ruta Mateusz

            Gawkowski Damian

            Fijołkowski Przemysław

Międzypowiatowe mistrzostwa w biegach przełajowych

            Mróz Barbara

            Rudnicki Konrad

            Bełz Dawid

            Walczak Damian

            Tomala Joanna

            Cibicka Joanna

Na zawody mazowieckie zakwalifikowali się: Mróz, Walczak i Rudnicki

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Piaseczyńskiego w Tenisie Stołowym chłopców - 24.03.2009 r.

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT
13.05.2009 r. - Lesznowola

            Paula Jerz (1 miejsce w skoku w dal)

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE
18.05.2009 r. - Lesznowola

            Tomasz Cibicki (2 miejsce w biegu na 400 m)

            Paula Jerz (2 miejsce w skoku w dal)

 

Rok szkolny 2009/2010

 

Zawody sportowe w ramach XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

BIEGI PRZEŁAJOWE

MISTRZOSTWA POWIATOWE

  1. Joanna Cibicka - 2 miejsce
  2. Konrad Rudnicki - 1 miejsce
  3. Martyna Lenart - 5 miejsce
  4. Michał Lewandowski - 9 miejsce
  5. Mateusz Ruta - 11 miejsce
  6. Cezary Burzyński - 4 miejsce
  7. Artur Sieradzki - 12 miejsce
  8. Konrad Adamkiewicz - 9 miejsce

MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE

  1. Joanna Cibicka - 2 miejsce
  2. Konrad Rudnicki - 1 miejsce
  3. Martyna Lenart - 13 miejsce
  4. Michał Lewandowski - 25 miejsce
  5. Mateusz Ruta - 36 miejsce
  6. Cezary Burzyński - 38 miejsce
  7. Artur Sieradzki - 33 miejsce
  8. Konrad Adamkiewicz - 22 miejsce

FINAŁ XII MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – CIECHANÓW (30.04.2010)- MISTRZOSTWA MAZOWSZA

  1. Joanna Cibicka - 15 miejsce
  2. Konrad Rudnicki - 4 miejsce

PRZEŁAJOWE BIEGI SZTAFETOWE (chłopcy)

MISTRZOSTWA POWIATU - 2 miejsce

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA - 8 miejsce
PIŁKA NOŻNA chłopców  
MISTRZOSTWA  POWIATU - 1 miejsce                             
MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA - 4 miejsce

  1. Konrad Rudnicki (3d)
  2. Jacek Wąsik (3b)
  3. Tomasz Karpiński (3b)
  4. Konrad Adamkiewicz (3b)
  5. Daniel Miesiak (3b)
  6. Łukasz Krupnik (2b)
  7. Mateusz Ruta (2f)
  8. Patryk Kudlak (3d)
  9. Marcin Marcinkowski (2d)

10.Artur Sieradzki (3f)

11.Krzysztof Riedel (3f)

12.Piotr Sinior (1d)

  1. Bartek Cieślak (3b)

    PIŁKA RĘCZNA chłopców  
    MISTRZOSTWA  POWIATU - 4 miejsce                             
    1. Konrad Rudnicki (3d)
    2. Jacek Wąsik (3b)
    3. Daniel Miesiak (3b)
    4. Łukasz Krupnik (2b)
    5. Marcin Marcinkiewicz (2d)
    6. Artur Sieradzki (3f)
    7. Tomasz Karpiński (3b)
    8. Konrad Adamkiewicz (3b)
    9. Marcin Kośla (3a)

10. Dawid Bełz (3h)

11. Piotr Musiał (3g)

12. Konrad Andziak (3g)

13. Łukasz Myszkowski (3g)

  1. Dominik Taraszewski (3h)

    PIŁKA SIATKOWA chłopców  
    MISTRZOSTWA  POWIATU - 4 miejsce                              
    1. Konrad Rudnicki (3d)                                                                                                                 
    2. Jacek Wąsik (3b)                                                                                                   
    3. Daniel Miesiak (3b)                                                                                               
    4. Artur Sieradzki (3f)                                                                                               
    5. Tomasz Karpiński (3b)                                                                                          
    6. Konrad Adamkiewicz (3b)
    7. Marcin Kośla (3a) 
    9. Konrad Andziak (3g)
    10. Bartek Cieślak (3b)

    TENIS STOŁOWY chłopców    
    MISTRZOSTWA POWIATU -  1 miejsce
    Krzysztof Karpowicz- klasa 2g                                                                              
    Rafał Rutkowski – klasa 1b 
    MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA -  5 miejsce
    Krzysztof Karpowicz- klasa 2g                                                                               
    Rafał Rutkowski – klasa 1b 
    DWUBÓJ NOWOCZESNY

    MISTRZOSTWA POWIATU -  2 miejsce (CHŁOPCY)
    1. Konrad Rudnicki (3d)
    2. Konrad Adamkiewicz (3b)
    3. Roch Kossowski (2e)
    4. Mateusz Ruta (2e)
        
      MISTRZOSTWA POWIATU -  4 miejsce (DZIEWCZĘTA)
      1. Klaudia Skrzypek (1b)
      2. Alicja Kurska (1b)
      3. Karolina Makowska (1e)
      4. Marta Wiśniewska (1d) 
             
        ZAWODY LEKKOATLETYCZNE            
        MISTRZOSTWA POWIATU dziewczęta klasy I-II    (11.05.2010)

bieg 100m - Aleksandra Jakubicz (klasa 1g)      6 MIEJSCE

bieg 300m - Dominika Najda (klasa 1g)      8 MIEJSCE

bieg 600m - Joanna Cibicka (klasa 2a)      1 MIEJSCE

skok wzwyż - Joanna Miernecka (klasa 2a)     5 MIEJSCE

skok w dal - Paula Jerz (klasa 2f)      4 MIEJSCE

pchnięcie kulą - Klaudia Majewska (klasa 1f)    8 MIEJSCE

sztafeta 4razy 100m -              2 MIEJSCE

                                  -  Aleksandra Jakubicz (klasa 1g)

                                  -  Paula Jerz (klasa 2f)

                                  -  Joanna Cibicka (klasa 2a)                

                                  -  Paulina Jankowska (klasa 1g)

MISTRZOSTWA POWIATU  chłopcy klasy I-II       (13.05.2010)

bieg 100m - Mateusz Cencelewicz (klasa 1c) 

bieg 300m - Mateusz Ruta (klasa 2e )      4 MIEJSCE

bieg 600m - Michał Lewandowski (klasa 2b)       2 MIEJSCE

skok wzwyż - Kamil Orechwa (klasa 2b)

skok w dal - Bartek Solarski (klasa 2c)      1 MIEJSCE

pchnięcie kulą - Piotr Samsel (klasa 2e)       5 MIEJSCE

sztafeta 4razy 100m -   2 MIEJSCE

                                  -  Damian Walczak (klasa 2e)

                                  -  Bartek Solarski  (klasa 2c)

                                  -  Michał Raczycki (klasa 2c)

                                  -  Kamil Orechwa (klasa 2b)

                                   - Mateusz Cencelewicz (klasa 1c) - rezerwa

                                   - Mateusz Abramczyk (klasa 1g) -  rezerwa 
                                                                                                                                                                                                                               
dziewczęta klasy III    (11.05.2010)

bieg 100m - Agata Wojdalska (klasa 3a)     9 MIEJSCE

bieg 200m - Klaudia Forkiewicz (klasa 3b)     7 MIEJSCE

bieg 400m - Małgorzata Marczak (klasa 3b)     8 MIEJSCE

bieg 800m - Kamila Szulczewska (klasa 3b)      6 MIEJSCE

skok wzwyż - Aleksandra Darczuk (klasa 3b)     4 MIEJSCE

skok w dal - Justyna Szczepaniak  (klasa 3b)    4 MIEJSCE

pchnięcie kulą - Agata Koczocik (klasa 3a)      5 MIEJSCE

sztafeta 4razy 100m -              5 MIEJSCE

                                 -  Agata Wojdalska (klasa 3a)

                                 -  Justyna Szczepaniak  (klasa 3b)   

                                 -  Małgorzata Marczak (klasa 3b) 

                                 -  Aleksandra Darczuk (klasa 3b)

chłopcy klasy III   (13.05.2010)

bieg 100m - Witold Masłowski (klasa 3g)             4 MIEJSCE

bieg 200m - Artur Machacki (klasa 3g)          5 MIEJSCE

bieg 400m - Konrad Adamkiewicz (klasa 3g)

                  - Damian Gawkowski (klasa 3d) - rezerwa

bieg 1500m - Konrad Rudnicki (klasa 3d)                  1 MIEJSCE

skok wzwyż - Tomasz Karpiński (klasa 3b)      

skok w dal - Aleksander Bińkowski (klasa 3b) )      5 MIEJSCE

pchnięcie kulą - Paweł Majewski (klasa 3e)     3 MIEJSCE

sztafeta olimpijska -              5 MIEJSCE

                                  800m - Marcin Kośla (klasa 3a)

                                  400 m - Artur Machacki (klasa 3g) 

                                  200 m - Konrad Rudnicki (klasa 3d)

                                  100 m - Witold Masłowski (klasa 3g)                                                                                                    

ZAWODY MIĘDZYPOWIATOWE (19.05.2010)

bieg 600m - Joanna Cibicka (klasa 2a) 

1 MIEJSCE (wynik 1:50,89)

bieg 1500m - Konrad Rudnicki (klasa 3d) 

1 MIEJSCE  (wynik 4:36,54)

ZAWODY MAZOWIECKIE (07.05.2010)

bieg 600m - Joanna Cibicka (klasa 2a)  -  16  MIEJSCE

bieg 1500m - Konrad Rudnicki (klasa 3d)  - 5 MIEJSCE        
Opracowała Agata Szajna  

                               

 Rok szkolny 2010/2011

 

Zawody sportowe w ramach XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

Biegi przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

            Joanna Cibicka - Klasa 3a     (1 miejsce)

            Cezary Burzyński - klasa 2d    (5 miejsce)

            Michał Lewandowski - klasa 3b    (5 miejsce)

            Sebastian Dziewański - klasa 3b (6 miejsce)

            Mateusz Ruta - klasa 3e    (21 miejsce)

            Martyna Lenart - klasa 2g     (11 miejsce)

            Adrian Makowski - klasa 1h    (14 miejsce)

Biegi przełajowe

Międzypowiatowe Mistrzostwa

            Joanna Cibicka - klas 3a  (1 miejsce)

            Cezary Burzyński - klasa 2d    (10 miejsce)

            Michał Lewandowski - klasa 3b    (9 miejsce)

            Sebastian Dziewański - klasa 3b (23 miejsce)

Przełajowe biegi sztafetowe (chłopcy)

Mistrzostwa Powiatowe - 3 miejsce

Przełajowe biegi sztafetowe (dziewczęta)

Mistrzostwa Gminy - 3 miejsce

Piłka nożna dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu  - 3 miejsce

            Marta Chmielewska - klasa 2e

            Klaudia Majewska - klasa 2e

            Iga Włodarczyk - klasa 2e

            Natalia Rowińska - klasa 2e

            Magdalena Czapska - klasa 3d

            Natalia Szymczak - klasa 2c

            Sylwia Budek - klasa 2g

            Paulina Jankowska - klasa 2g

            Barbara Mróz  - klasa 3e

            Aleksandra Kowalska - klasa 2e

Piłka nożna chłopców

Mistrzostwa Mazowsza - 3 miejsce

            Marcin Marcinkowski - klasa 3d

            Damian Walczak - klasa 3e

            Łukasz Krupnik - klasa 3b

            Piotr Sinior - klasa 2d

            Michał Lewandowski - klasa 3b

            Sebastian Dziewański - klasa 3b

            Szymon Sobieraj - klasa 2e

            Michał Gęsicki - klasa 1h

            Robert Majewski - klasa 2d

            Mateusz Ruta - klasa 3e

            Krzysztof Mazurowski  - klasa 3e

 

UNIHOKEJ chłopców

MISTRZOSTWA POWIATU- 3 m-ce

1.Marcin Marcinkowski 3D

2.Damian Walczak 3E

3.Łukasz Krupnik3B

4.Piotr Sinior 2D

5.Michał Lewandowski 3B

6.Sebastian Dziewiański 3B

7.Szymon Sobieraj 2E

8.Robert Majewski 2D

9.Mateusz Ruta 3E

10.Radosław Kośla 1H           

PIŁKA SIATKOWA chłopców

MISTRZOSTWA POWIATU - 6 m-ce

1.Marcin Marcinkowski 3D
2.Łukasz Krupnik 3B  
3.Sebastian Dziewański 3B

4.Michał Lewandowski 3B
5.Rafał Bus 3B

6. Bartek Solarski 3C

7. Krzysztof  Mazurowski 3E

8. Damian Walczak 3E

9. Robert Majewski 2D

10. Mariusz Tomczak 3D

11. Wojtek Sadowski 3E

12. Mateusz Ruta 3E

13. Mikołaj Święcicki 3B

PŁYWANIE SZTAFETOWE, PŁYWANIA INDYWIDUALNE

MISTRZOSTWA GMINY - 3 miejsce

  1.  Roch Kossowski klasa 3c
  2. Krzysztof Mazurowski 3e
  3. Maciej Sobola 3e
  4. Wojciech Pieper 3e
  5. Stanisław Borkowski 3b
  6. Wojciech Gawęcki 3a
  7. Piotr Stachniak 2a
  8. Mateusz Spernacki 2g
  1. Karolina Makowska 2b
  2. Weronika Borkowska 2b
  3. Martyna Zych 1e
  4. Magda Cichecka 1e
  5. Agata Bobińska 1d 
  6. Weronika Pieper 2b

PIŁKA RĘCZNA chłopców

MISTRZOSTWA POWIATU- 1 miejsce

1.Marcin Marcinkowski 3D
2.Łukasz Krupnik 3B  
3.Sebastian Dziewański 3B

4.Krystian Kalmus 3B
5. Piotr Sinior 2D

6. Bartek Solarski 3C

7. Krzysztof  Mazurowski 3E

8. Kamil Szczepaniak 1C

9. Robert Majewski 2D

11. Mikołaj Święcicki 3B
12. Mateusz Ruta 3e

13. Michał Raczycki 3c

14. Wojtek Sadowski 3e

TENIS STOŁOWY (dziewczęta)

MISTRZOSTWA GMINY – 3miejsce

  1. Martyna Zych 1e
  2. Magdalena Cichecka 1e
  3. Paulina Nowak 1f

TENIS STOŁOWY (chłopcy)

MISTRZOSTWA POWIATU – 4miejsce

  1. Mateusz Spernacki 2g
  2. Krzysztof Karpowicz 3g

RINGO

Mistrzostwa Gminy 4 miejsce

1. Agata Koprowicz 1e

2. Marta Chmielewska 2E

3. Klaudia Majewska 2e

4. Maciej Jagiełło 1h

5. Jan Chmielewski 1h

6. Adrian Makowski 1h

DWUBÓJ NOWOCZESNY

MISTRZOSTWA POWIATU – 3 MIEJSCE

  1. Roch Kossowski  3c
  2. Krzysztof Mazurowski 3e
  3. Nikodem Gąsowski  1a
  4. Michał Raczycki  3c
  5. Wojtek Gawęcki 3a

MISTRZOSTWA POWIATU – 2 MIEJSCE

  1. Paulina Nowak  1f
  2. Martyna Zych   1e
  3. Karolina Makowska 2b
  4. Weronika Borkowska 2b
  5. Klaudia Skrzypek  2b

LIGA LEKKOATLETYCZNA

Dziewczęta – klasy I-II

BIEG NA 100 METRÓW
Paulina Jankowska – 9 miejsce Mistrzostwa Powiatu

BIEG NA 300 METRÓW
Anna Malinowska – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu

BIEG NA 600 METRÓW
Martyna Lenart – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu

SKOK W DAL
Klaudia Skrzypek – 3 miejsce Mistrzostwa Gminy

SKOK WZWYŻ
Paulina Nowak – 3 miejsce Mistrzostwa Gminy

PCHNIĘCIE KULĄ
Klaudia Majewska - 9 miejsce Mistrzostwa Powiatu

SZTAFETA 4 razy 100 metrów – 5 miejsce Mistrzostwa Powiatu
Paulina Jankowska
Aleksandra Jakubicz
Anna Raczycka
Paulina Nowak

Dziewczęta – klasy III
BIEG NA 100 METRÓW
Kinga Kozińska – 3 miejsce Mistrzostwa Gminy
BIEG NA 200 METRÓW
Barbara Mróz – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu
BIEG NA 400 METRÓW
Joanna Cibicka – 5 miejsce Mistrzostwa Mazowsza
BIEG NA 800 METRÓW
Aleksandra Miklas – 3 miejsce Mistrzostwa Gminy
SKOK W DAL
Paula Jerz – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu
SKOK WZWYŻ
Joanna Mizerska -   2 miejsce Mistrzostwa Gminne
SZTAFETA OLIMPIJSKA – 1 miejsce Mistrzostwa Powiatu
Joanna Cibicka
Barbara Mróz
Joanna Mizerska Paula Jerz
LIGA LEKKOATLETYCZNA
chłopcy – klasy I-II
BIEG NA 100 METRÓW
Łaszewski – 2 miejsce Mistrzostwa Gminy
BIEG NA 800 METRÓW
Cezary Burzyński – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu
SKOK W DAL
Krzysztof Żeńca– 3 miejsce Mistrzostwa Gminy
SKOK WZWYŻ
Robert Majewski– 3 miejsce Mistrzostwa Gminy
PCHNIĘCIE KULĄ
Kamil Szczepaniak- 3 miejsce Mistrzostwa Gminy
chłopcy – klasy III
BIEG NA 100 METRÓW
Damian Walczak – 2 miejsce Mistrzostwa Gminy
BIEG NA 400 METRÓW
Sebastian Dziewański – 3 miejsce Mistrzostwa Gminy
BIEG NA 800 METRÓW
Roch Kossowski – 3 miejsce Mistrzostwa Gminy
SKOK W DAL
Bartek Solarski – 1 miejsce Mistrzostwa Powiatu
SKOK WZWYŻ
Łukasz Krupnik -  3 miejsce Mistrzostwa Gminy
SZTAFETA OLIMPIJSKA – 2 miejsce Mistrzostwa Gminy
Mateusz Ruta
Damian Walczak
Sebastian Dziewański
Łukasz Krupnik 

 

Osiągnięcia sportowe młodzieży w roku szkolnym 2011/2012 



Zawody sportowe w ramach XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej: 

 

   BIEGI PRZEŁAJOWE

 

MISTRZOSTWA POWIATU

 

  1. Cezary Burzyński – klasa 3d    (1 miejsce)
  2. Aleksandra Lipska - klasa 1b     (6 miejsce)
  3. Bartek Bińkowski - klasa 1b     (8 miejsce)
  4. Dominik Wierzejski – klasa 1d (4 miejsce)
  5. Marek Wąsikowski – klasa 1c (5 miejsce)

MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE

 

  1. Cezary Burzyński – klasa 3d    (8 miejsce)

MISTRZOSTWA MAZOWSZA

 

1. Cezary Burzyński – klasa 3d   (3 miejsce)

PIŁKA NOŻNA dziewcząt

 

MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE  - 2 miejsce

  1. Klaudia Majewska 3e
  2. Iga Włodarczyk 3e
  3. Natalia Rowińska 3e
  4. Natalia Szymczak 3c
  5. Sylwia Budek 3g
  6. Paulina Jankowska 3g
  7. Aleksandra Kowalska 3e
  8. Weronika Mąkosa 3e Marta Chmielewska 3

 

PIŁKA NOŻNA chłopców 

 

MISTRZOSTWA  MIĘDZYPOWIATOWE- 1 miejsce

  1. Piotr Sinior 3d
  2. Szymon Sobieraj 3e
  3. Damian Dymkowski 2 h
  4. Robert Majewski 3d
  5. Almir Erden 2h
  6. Damian Krzemiński 2h
  7. Radosław Kośla 2h
  8. Mateusz Rotuski 2h
  9. Patryk Toporek 2h
  10. Jarosław Wysocki 2h
  11. Damian Szymański 2h
  12. Mateusz Łaszewski 2h

PIŁKA RĘCZNA chłopców 

 

MISTRZOSTWA  POWIATOWE- 2 miejsce

 

  1. Piotr Sinior 3d
  2. Szymon Sobieraj 3e
  3. Damian Dymkowski 2 h
  4. Robert Majewski 3d
  5. Almir Erden 2h
  6. Damian Krzemiński 2h
  7. Patryk Toporek 2h
  8. Jarosław Wysocki 2h
  9. Mateusz Łaszewski 2h
  10. Patryk Łojewski 2h
  11. Mateusz Spernacki 3g

 

PIŁKA  SIATKOWA chłopców

 MISTRZOSTWA POWIATU – 4 MIEJSCE

 

               1. Rober Majewski                (kl.3d)

 

               2. Piotr Sinior                        (kl.3d)

 

               3. Mikołaj Przybylski            (kl.3d)

 

               4.Cezary Burzyński               (kl.3d)

 

               5.Patryk Toporek                   (kl.2h)

 

               6.Mateusz Rotuski                 (kl.2h)

 

               7.Bartek Bińkowski               (kl.2h)

 

               8. Mikołaj Kowalczyk           (kl.2h)

 

               9. Jarosław Wysocki              (kl.2h)

 

              10. Patryk Łojewski               (kl.2h)

 

DWUBÓJ NOWOCZESNY dziewcząt

 

MISTRZOSTWA POWIATU – 3 MIEJSCE

 

  1. Weronika Borkowska – klasa 3b
  2. Aleksandra Wrotek – klasa 3d
  3. Zofia Matlak – klasa 1d
  4. Weronika Pieper – klasa 3b
  5.  

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

 

MISTRZOSTWA POWIATU dziewcząt

SZTAFETA OLIMPIJSKA – 2 miejsce:

 

  1. Marta Woźniak - klasa 3d
  2. Paulina Izworska - klasa 3d
  3. Anna Malinowska - klasa 3g
  4. Patrycja Garścia - klasa 3d

 

Weronika Borkowska – 3 miejsce w pchnięciu kulą

 

MISTRZOSTWA POWIATU chłopców

 

  1. Cezary Burzyński – 1 miejsce w biegu na 800metrów
  2. Krzysztof Żeńca  – 1 miejsce w skoku w dal
  3. Kamil Szczepaniak – 1 miejsce w pchnięciu kulą
  4. Rafał Nowakowski – 2 miejsce w biegu na 400metrów
  5. Mateusz Cencelewicz – 2 miejsce w biegu na 100metrów

 

MISTRZOSTWA MIĘDZYPOWIATOWE chłopców

 

  1. Cezary Burzyński – 1 miejsce w biegu na 800metrów
  2. Krzysztof Żeńca  – 1 miejsce w skoku w dal